Crinkle Pets, látková kniha

12,49 € 11,87 €

skladom

Introduce babies to adorable pets with this gorgeous crinkly contrast cloth book! On one side each animal has its own page, while the other side has a fun scene featuring all the pet pals: Cat; Tortoise; Dog; and Goldfish. The two middle pages have a tactile crinkly texture over the full surface area, and each end page features crinkle detail forming a flap. These tactile elements will fascinate babies and aid their sensory development. In addition to this, the bold patterns, black and white contrast and a bright colour palette will engage babies’ attention and help support their visual development.

Väzba: látková kniha, farebné ilustrácie
Rozmery: 163 x 198 x 46 mm
Počet strán: 8
ISBN: 9780711244382
Vydavateľ: Aurum Press


×

Milí zákazníci,

vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s COVID-19 sme prikročili k nasledovným zmenám:

- do odvolania rušíme osobný odber objednávok

- znižujeme frekvenciu návštev v pobočkách Slovenskej pošty a preto je v prípade zvolenia dopravy "Slovenská pošta" potrebné rátať s predĺženou dodacou dobou

- v záujme zvýšenia Vašej osobnej bezpečnosti i bezpečnosti doručovateľov, rušíme zásielky na dobierku. K dispozícii zostávajú: platba prevodom/vkladom na účet, platba kartou TrustCard ako aj okamžitý bankový prevod TrustPay.

- dodávky kuriérom sa riešia priebežne bez zmeny.

Veríme, že túto výnimočnú situáciu spoločne zvládneme. Prajeme Vám hlavne pevné zdravie a nech Vám knižky a darčeky od nás spríjemnia dlhé dni.

Ľubica Kemp