Hovoriace pero, IRS pero

Séria: Hovoriace knihy
35,26 € 29,90 €

skladom

Pero je kompatibilné so všetkými hovoriacimi produktmi označenými logom IRS. Práca s hovoriacim perom je hračkou pre všetky vekové kategórie. Pero po zapnutí aktivujete priložením na IRS logo na obálke produktu a následne ho už len prikladáte na piktogramy, úlohy alebo obrázky. Hovoriace pero automaticky reprodukuje nahratý text/zvuk cez zabudovaný reproduktor alebo cez slúchadlá pripojiteľné k peru. Pero môžete nabíjať bežne dostupnou štandardnou USB nabíjačkou s mini USB konektorom alebo pripojením pera k počítaču.

Súčasťou je aj USB nabíjací kábel.

Reprodukcia zvuku z IRS produktov
IRS hovoriace pero reprodukuje zvuk z IRS hovoriacich kníh, nálepiek, kartičiek a ďalších produktov označených logom IRS. Na správnu reprodukciu zvuku treba mať v pere nahratý príslušný audiosúbor. Najaktuálnejšie súbory si môžete jednoducho stiahnuť a nahrať do pera zo stránky hovoriaceknihy.sk (pri jednotlivých tituloch tlačidlom „stiahnuť súbory“).

Nahrávanie zvuku/hlasu
Zaznamenávanie zvuku slúži na akékoľvek nahrávanie zvuku/hlasu cez zabudovaný mikrofón. Nahrávky vo formáte *.wav sa ukladajú do internej pamäte pera. Po ukončení nahrávania si ich možno vypočuť priamo z pera, resp. po pripojení pera k počítaču ich možno stiahnuť do počítača a pracovať s nimi ako s akýmikoľvek *.wav súbormi.

Prehrávanie *.mp3 súborov
Do internej pamäte pera si môžete po pripojení pera na počítač (cez mini USB kábel) jednoducho stiahnuť akékoľvek *.mp3 súbory a prehrávať ich cez zabudovaný reproduktor, respektíve cez slúchadlá pripojiteľné k peru.

Prenos súborov
Po pripojení pera na počítač (cez mini USB kábel) možno do internej pamäte pera nahrávať a prostredníctvom neho prenášať akékoľvek súbory, kedže počítač vníma IRS pero ako externe pripojený disk.

USB nabíjací kábel
USB kábel k hovoriacemu peru. Je použiteľný na nabíjanie prostredníctvom počítača alebo štandardnej USB nabíjačky, napríklad od mobilného telefónu. Takisto slúži na prácu s hovoriacim perom – môžete pomocou neho do pera nahrávať nové audioverzie hovoriacich kníh alebo obľúbené pesničky vašich detí – okamžite po pripojení k počítaču.

Väzba: brožovaná (paperback), farebné ilustrácie
Rozmery: 146 x 30 x 20 mm
Pamäť: 4 GB
ISBN: 6944363730225
Vydavateľ: Hovoriace knihyMôže vás tiež zaujímať