Listen to the Farm, leporelo so zvukmi

Séria: Listen to the...

od Marion Billet

9,99 € 9,49 €

skladom

Adults and children alike will be enchanted by these charming board books which are distinguished by the exceptional quality of the sounds that bring every picture to life. Aimed at the very young, the books have a button on every spread which triggers one of six sounds that introduce a character or object. They're incredibly simple but utterly seductive, purely because the sounds themselves are so beautiful. A delightful and compelling series that everyone in the family will enjoy reading again and again.

Väzba: leporelo, farebné ilustrácie
Rozmery: 151 x 151 mm
Počet strán: 14
ISBN: 9780857635624
Vydavateľ: Nosy Crow


Môže vás tiež zaujímať

×

Milí zákazníci,

vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s COVID-19 sme prikročili k nasledovným zmenám:

- do odvolania rušíme osobný odber objednávok

- znižujeme frekvenciu návštev v pobočkách Slovenskej pošty a preto je v prípade zvolenia dopravy "Slovenská pošta" potrebné rátať s predĺženou dodacou dobou

- v záujme zvýšenia Vašej osobnej bezpečnosti i bezpečnosti doručovateľov, rušíme zásielky na dobierku. K dispozícii zostávajú: platba prevodom/vkladom na účet, platba kartou TrustCard ako aj okamžitý bankový prevod TrustPay.

- dodávky kuriérom sa riešia priebežne bez zmeny.

Veríme, že túto výnimočnú situáciu spoločne zvládneme. Prajeme Vám hlavne pevné zdravie a nech Vám knižky a darčeky od nás spríjemnia dlhé dni.

Ľubica Kemp