Spôsoby platby

Zákazník eshopu ako aj klient knižnice si môže zvoliť niektorý z nasledujúcich spôsobov platby za tovar resp. členského poplatku:

  • Platba kartou: prostredníctvom platobnej brány TrustCard je možné platiť kartami Visa, MasterCard, Maestro
  • Platba okamžitým bankovým prevodom: elektronické bankovníctvo prostredníctvom platobnej brány TrustPay (ČSOB, Fio Banka, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, SBERBANK, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit Bank, VUB banka)
  • Prevod alebo vklad na účet
  • Dobierka - platba v hotovosti pri prevzatí tovaru na pošte alebo od kuriéra (platí len pre platbu za tovar v eshope)
  • Hotovosť / platba kartou pri osobnom odbere (platí pre eshopové objednávky aj knižnicu)


Platobný proces s TrustPay / TrustCard spĺňa najvyššie štandardy ochrany údajov. Ani obchodník ani TrustPay nemá prístup k citlivým údajom, ktoré zákazník zadáva pri platbe (napr. číslo karty, CVV kód, detaily účtu, prihlasovacie údaje k účtu a pod). Obchodník dostáva len informáciu o úspešnosti transakcie.

×

Milí zákazníci,

vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s COVID-19 sme prikročili k nasledovným zmenám:

- do odvolania rušíme osobný odber objednávok

- znižujeme frekvenciu návštev v pobočkách Slovenskej pošty a preto je v prípade zvolenia dopravy "Slovenská pošta" potrebné rátať s predĺženou dodacou dobou

- v záujme zvýšenia Vašej osobnej bezpečnosti i bezpečnosti doručovateľov, rušíme zásielky na dobierku. K dispozícii zostávajú: platba prevodom/vkladom na účet, platba kartou TrustCard ako aj okamžitý bankový prevod TrustPay.

- dodávky kuriérom sa riešia priebežne bez zmeny.

Veríme, že túto výnimočnú situáciu spoločne zvládneme. Prajeme Vám hlavne pevné zdravie a nech Vám knižky a darčeky od nás spríjemnia dlhé dni.

Ľubica Kemp