Poštovné

Poštovné a balné pri objednávke kníh v sekcii Eshop závisí od vybraného spôsobu dopravy a platby.

Spôsob dopravy

Spôsob platby

Suma objednávky

do 49 eur

Suma objednávky

nad 49 eur

Slovenská pošta

vopred

2,10 eur

0 eur

Slovenská pošta

dobierka

3,10 eur

1,00 eur

Kuriér na adresu

vopred

3,40 eur

0,99 eur

Kuriér na adresu

dobierka

4,40 eur

1,99 eur

Osobný odber

vopred

0 eur

0 eur

Uvedené ceny platia pre doručenie na území Slovenskej republiky a poslaní celej objednávky v jednej zásielke.

Cenu za doručenie do zahraničia vypočíta predávajúci kupujúcemu v závislosti od hmotnosti zásielky podľa sadzobníka Slovenskej pošty, a.s. Objednávka tovaru sa v tomto prípade stáva záväznou až po odsúhlasení vypočítaného poštovného zákazníkom.

Klienti Knižnice neplatia poštovné za zásielky požičiavaných kníh. Poštovné je už zohľadnené v členskom poplatku knižnice.

Doručenie zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty trvá zvyčajne 1 – 3 pracovné dni od odoslania z nášho skladu. V prípade zvolenia platby vopred na náš bankový účet je objednávka odoslaná z nášho skladu až po pripísaní sumy na náš účet (v prípade využitia okamžitej platby prostredníctvom platobnej brány TrustPay a TrustCard je pripísaná suma na náš účet okamžite).

Pokiaľ je objednávka prijatá v pracovný deň do 11h, kuriérska služba doručí zásielku v nasledujúci pracovný deň. V prípade zvolenia platby vopred na náš bankový účet je objednávka odoslaná z nášho skladu až po pripísaní sumy na náš účet (v prípade využitia okamžitej platby prostredníctvom platobnej brány TrustPay a TrustCard je pripísaná suma na náš účet okamžite).