Storytime with Peppa, CD s rozprávkami v angličtine

Séria: Peppa Pig
11,24 € 10,68 €

skladom

A collection of thirteen fantastic audio stories based on Peppa Pig, the hit TV show, featuring newly recorded narration, original TV dialogue, music, and special effects from the Milkshake and Nick Jnr. series.

The stories included are: Peppa Meets the Queen, Peppa Goes Swimming, Sports Day, Dentist Trip, Nature Trail, Tiny Creatures, Daddy Pig's Old Chair, Peppa Plays Football, Fun at the Fair, Recycling Fun, School Bus Trip, Peppa Goes Camping, Peppa's First Sleepover

Väzba: CD
ISBN: 9781409314417
Vydavateľ: Ladybird


Recenzie (1)

  • 29.05.2017: Silvia R.

    Odporúčam zaneprázdneným rodičom. Ideálne na počúvanie v aute, počúvame hlavne cestou do/zo školy. Hoci má syn už 10 rokov, tak ho to baví, nasmejeme sa obaja :-) Zďaleka nerozumie všetkému, a tak si to niekedy potom doma pozrie na youtube, a potom "dopochopí", o čo išlo. Podľa mňa sú CD Peppa Pig výborný spôsob naberania slovnej zásoby a pochytenia správneho prízvuku pre začiatočníkov, úplne stačí pár minút v aute cestou do/zo školy :-)

Zobraziť všetky recenzie

Môže vás tiež zaujímať

×

Milí zákazníci,

vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s COVID-19 sme prikročili k nasledovným zmenám:

- do odvolania rušíme osobný odber objednávok

- znižujeme frekvenciu návštev v pobočkách Slovenskej pošty a preto je v prípade zvolenia dopravy "Slovenská pošta" potrebné rátať s predĺženou dodacou dobou

- v záujme zvýšenia Vašej osobnej bezpečnosti i bezpečnosti doručovateľov, rušíme zásielky na dobierku. K dispozícii zostávajú: platba prevodom/vkladom na účet, platba kartou TrustCard ako aj okamžitý bankový prevod TrustPay.

- dodávky kuriérom sa riešia priebežne bez zmeny.

Veríme, že túto výnimočnú situáciu spoločne zvládneme. Prajeme Vám hlavne pevné zdravie a nech Vám knižky a darčeky od nás spríjemnia dlhé dni.

Ľubica Kemp