Winnie's Madcap Mishaps, anglická kniha

Séria: Winnie the Witch 3-in-1 Collection (1)

od Valerie Thomas, Korky Paul

12,49 € 11,87 €

skladom

Welcome to the wonderful world of Winnie the Witch and her long-suffering cat, Wilbur. Join Winnie as she tries to find a way of making sure she can always see Wilbur her black cat in her black house, watch her as she takes to the skies on her wayward broomstick, and discover what happens when Winnie transforms her wintry garden into a sunny paradise. Three of Winnie and Wilbur's best-loved escapades for young readers are here to enjoy in one bright beautiful book.

Väzba: brožovaná (paperback), farebné ilustrácie
Rozmery: 279 x 214 mm
Počet strán: 80
ISBN: 9780192763570
Vydavateľ: Oxford University Press

Úroveň: 5-7

Recenzie (1)

  • 12.12.2015: Katarína R.

    Winnie the Witch je vtipná knižka. Decká ju milujú. Majú rady bláznivé príbehy. A Winnie síce vždy vymýšľa, ale nakoniec príde na správne riešenie svojho problému. Nepochádzame z dvojjazyčnej rodiny, ale Winnie nemá ťažkú angličtinu, takže deti rozumejú v podstate bez problémov.

Zobraziť všetky recenzie

Môže vás tiež zaujímať

×

Milí zákazníci,

vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s COVID-19 sme prikročili k nasledovným zmenám:

- do odvolania rušíme osobný odber objednávok

- znižujeme frekvenciu návštev v pobočkách Slovenskej pošty a preto je v prípade zvolenia dopravy "Slovenská pošta" potrebné rátať s predĺženou dodacou dobou

- v záujme zvýšenia Vašej osobnej bezpečnosti i bezpečnosti doručovateľov, rušíme zásielky na dobierku. K dispozícii zostávajú: platba prevodom/vkladom na účet, platba kartou TrustCard ako aj okamžitý bankový prevod TrustPay.

- dodávky kuriérom sa riešia priebežne bez zmeny.

Veríme, že túto výnimočnú situáciu spoločne zvládneme. Prajeme Vám hlavne pevné zdravie a nech Vám knižky a darčeky od nás spríjemnia dlhé dni.

Ľubica Kemp